Dobişko
dobişko "beta"yıda yedi*
Ana Sayfa Mekanlar Dobişkocular Dobişkom
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları

Vapiano Restaurant

Favorilerine ekle Favorilerine ekle (2 kişi)
Deneyeceklerime ekle Deneyeceklerime ekle (1 kişi)
1 oy | oy ver
Oylamalar
Mekanın Oy Ortalamaları
Lezzet
(Yemeklerin, salataların vb. lezzeti)
Servis ve Mekan kalitesi
(Sunulan hizmetin kalitesi, mekanın temizliği, dekoru ve manzarası)
Fiyat / Memnuniyet
(Ödediğiniz fiyat aldığınız keyfe değiyor mu?)
Oylamalar
Mekan Oylama
Lezzet
(Yemeklerin, salataların vb. lezzeti)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Servis ve Mekan kalitesi
(Sunulan hizmetin kalitesi, mekanın temizliği, dekoru ve manzarası)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Fiyat / Memnuniyet
(Ödediğiniz fiyat aldığınız keyfe değiyor mu?)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Vapiano Restaurant isimli mekanın adres bilgilerini ve yorumlarını bu sayfada bulabilir, siz de katılımınızla sayfanın gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.
İl: İstanbul / Suadiye
Adres: Bağdat Cad.Selim Ragıp Emeç Sok.No:4
Telefon: (216)464-4265
Vapiano Restaurant
Ekleyen:
şişkokedi şişkokedi
9.09.2008 11:06:00
Ben bu mekanda yetkiliyim Ben bu mekanda yetkiliyim
Harita
Harita
Etiketler
Etiketler
Ürün etiketleri: Etiket ekle
Kategori etiketleri: restoranlar Etiket ekle
Diğer etiketler: Etiket ekle
Marka etiketleri: Etiket ekle
Alışveriş Merkezleri: Etiket ekle
Resimler
Resimler
Resim Ekle Resim Ekle
Yorumlar
Yorumlar
Kunteper
Kunteper diyor ki:
Daha önce Hamburg'ta da denemiştim oldukça başarılı bir restoran, özellikle salata ve pizzaları gerçekten lezzetli, tavsiye ederim.
27.11.2008 11:34:00
riverisland: henüz dobişkocu değil
riverisland diyor ki:
Vapiano, Bağdat Caddesi'ndeki Vakko'nun sokağından girince hemen karşınıza çıkan ve caddeye çok yakın olmasına rağmen o kargaşadan bir o kadar uzak bir mekandır.

İçeri girdiğiniz anda herkesin eline birer tane 'kredi kartı' benzeri bir kart verilir. İçeri girdiğiniz andan itibaren verdiğiniz bütün siparişlerde bu kartı okutup istediğinizi alabilirsiniz. Mutfak kısmı açıkta olduğu için pizzaların yapılışını görebilirsiniz. Pizza siparişi verdikten sonra size çağrı cihazı gibi bir cihaz verirler ve siparişiniz hazır olduğunda bu cihaz öterek size siparişinizin hazır olduğunu bildirir. Böylece siparişiniz hazırlanırken boşuna ayakta dikilmemiş olursunuz. Mekanın bahçe kısmı geniş koltukları ile son derece rahattır. Pizzaları lezzetli, makarnaları ise çok lezzetlidir. Geniş bir barları vardır.

Çıkışta hesabınızı ödemek için kasaya geldiğinizde size verdikleri 'kredi kartı' benzeri kartları okutarak hesabınızı ödersiniz. Bu arada kartların üzerinde kaybedilmesi durumunda 100 ytl ödenir gibi bişey yazıyordu sanırım, o yüzden kartlara dikkat etmenizi tavsiye ederim =)

27.11.2008 12:06:00
Richie Rich
Richie Rich diyor ki:
Siparişiniz hazırlanırken her aşamada nasıl yapıldığını görüyor ve damak tadınıza uygun eklemeler de yapabiliyorsunuz. İsterseniz yemeğinizi minik saksılar içinde bulunan fesleğen ve kekiklerden kopararak da ilaveler yapabiliyorsunuz.Yemekler çok lezzetli,şarap listesi gayet iyi,fiyatlar uygun
20.12.2008 14:15:00
nerayda
nerayda diyor ki:
Gerçekten değişik bir hizmet ve ilginç.Makarna v pizzzanın gözünüzün önünde pişmesi tabii ki güzel ama içeriye karışık baharat kokusu hakim oluyor.Öyle gidip 1-2 saat hem yemek yiyip hemde muhabbet edilecek yer değil,kalabalık gürültülü,zaten koltukları falanda rahat değil.Siparişinizi verin ,yemeğinizi yiyin ve mekandan çıkın.Muhabbeti başka yerde yaparsınız.Alışık olduğumuz bir Türk pizzacısı yada makarnacısı değil,dekorasyon süper,pizza ve pastalar (makarna) çok çok lezzetli...
10.01.2009 09:20:00
Chef-To-Be
Chef-To-Be diyor ki:
Bu restoranın sisteminden şahsen nefret ediyorum. O ışıklar çıkartarak titreyip, siparişinizin hazır olduğunu belirten alet ve sürekli elinize tutuşturulan kredi kartımsı bir şey ve onunla ödeme zorunluluğu mevcut. ayrıca kaybederseniz de, 100 lira ödemek durumunda kalıyormuşsunuz. Pizzaları lezzetli ama ucuz değil. Dolayısıyla zaten az buz olmayan bir miktarı gözden çıkardığınızda, bir tabak yemeğin peşinde koşmak istemiyorsunuz. Arkadaşlarımın ısrarıyla gittiğim bu mekanda iki kelime sohbet edilmesi mümkün değil, sirkülasyon aşırı yüksek ve sürekli bir kalabalık hakim. Ayrıca en son gittiğimde, çıkışta ödemeyi yaparken o karttan her şeyi ikişer defa çekmişlerdi. Kasiyer 2 kişilik hesabımıza 88 lira deyince uyandım. İtiraz edince de, sorgusuz sualsiz fiyatı yarıya indirdi. Yalan söylüyor olabilirdim ama ne yediğim bilgisini mutfakla konfirme etmedi, demek ki mekanda sık yaşanan bir olay. Gideceklerin gözü açık olsun.
12.06.2009 02:38:00
Yorum Ekle
Dobişko'da mekanlara siz de yorum yapmak ve mekanları paylaşmak için tıklayınız
Yakın Mekanlar
Yakın Mekanlar
Caffe La Notte
Whispers
Schiller Chiemsee Bağdat Caddesi
Robert's Coffee Suadiye
Dobişko Üye İşyeri Programı
Dobişko bir Tabi Media markasıdır.
Hakkında | Kendi Mekanınızı Ekleyin | Reklam | İletişim | Kullanım Şartları
Copyright © 2006-2020 Dobişko, All rights reserved.
Dobişko