Dobişko
karnını doyur, yemek aşkını aç tut!*
Ana Sayfa Mekanlar Dobişkocular Dobişkom
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları

Tike Çayyolu

Favorilerine ekle Favorilerine ekle (3 kişi)
Deneyeceklerime ekle Deneyeceklerime ekle
2 oy | oy ver
Oylamalar
Mekanın Oy Ortalamaları
Lezzet
(Yemeklerin, salataların vb. lezzeti)
Servis ve Mekan kalitesi
(Sunulan hizmetin kalitesi, mekanın temizliği, dekoru ve manzarası)
Fiyat / Memnuniyet
(Ödediğiniz fiyat aldığınız keyfe değiyor mu?)
Oylamalar
Mekan Oylama
Lezzet
(Yemeklerin, salataların vb. lezzeti)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Servis ve Mekan kalitesi
(Sunulan hizmetin kalitesi, mekanın temizliği, dekoru ve manzarası)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Fiyat / Memnuniyet
(Ödediğiniz fiyat aldığınız keyfe değiyor mu?)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Tike Çayyolu isimli mekanın adres bilgilerini ve yorumlarını bu sayfada bulabilir, siz de katılımınızla sayfanın gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.
İl: Ankara / Çayyolu
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park cad. 15-b Konutkent / Ankara
Adres tarifi: Çayyolu Uludağın önündeki yoldan konutkent II ye doğru giderken 100m sonra sola dönülüp villalardaki restaurantların kümelendiği alanda sol tarafta yer alır.
Telefon: (0312) 241 00 92
Tike Çayyolu
Ekleyen:
Sevo Sevo
29.05.2008 00:06:00
Ben bu mekanda yetkiliyim Ben bu mekanda yetkiliyim
Harita
Harita
Etiketler
Etiketler
Ürün etiketleri: pide, kebap, akdeniz mutfağı Etiket ekle
Kategori etiketleri: kebapçılar Etiket ekle
Diğer etiketler: bahçe içi Etiket ekle
Marka etiketleri: tike restaurant Etiket ekle
Alışveriş Merkezleri: Etiket ekle
Resimler
Resimler
Tike Çayyolu
Resim Ekle Resim Ekle
Yorumlar
Yorumlar
Sevo
Sevo diyor ki:
Özellikle yaz akşamlarında bahçesi mükemmel. Kışın ise iç mekanı da oldukça iyi. Ağırlıklı olarak Akdeniz Mutfağının izlerini taşımakta. Kebaplar yemeklerin çoğunluğunu oluşturmakta. Herşey özenli, servis kalitesi yukarılarda. Ancak hızı konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Temizlik ve hijyende ise tekrar artı yönüne kayıyoruz. Yemeklerin tatları birbirinden güzel. Sunumları keza öyle. Ancak porsiyonlar çok ama çok ufak. Burada 1 porsiyon yediğinizde dışarıda yarım porsiyon bile yememiş olacaksınız. Az olsun öz olsun gibi bir yaklaşımları var herhalde. Ancak fiyatlara bakınca dışarının 4 katı olduğunu görüyoruz! Bir kişi ortalama 50 YTL ye ancak çıkar. Buna 1 porsiyon ana yemek ve 1-2 meze ile alkolsüz içecek dahil. İçki ve de 1.5-2 porsiyon düşünüyorsanız kolay gelsin :) Müzikler canlı değil ve de bazen çok iyi çalsa da bazen bu çalan da nedir, kapasalar olabiliyor. Otopark sorunu yok, kendi otoparkı var. Çocuklar için bir aktivite düşünülmemiş. Mekan daha çok Ankara dışından gelen misafirleri ağırlamak veya iş yemekleri için uygun kaliteli ve uygun bir mekan. Ailecek gidilecek kadar nezih ancak çocuklu bir aile 150-200 arasında bir hesap ödemek ister mi tartışılır! Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir mekan. Maliyeti nedeniyle her zaman olmasa da arada bir gidilmesi uygun olur. Özellikle arkadaş grubuyla çok mutlu saatler geçirilebilinecek bir mekan.
29.05.2008 00:06:00
cankayayildizi
cankayayildizi diyor ki:
Ankaranın ünlü kebap restoranları ile birebir mukayese etmek istemiyorum.Ama çokda aman aman övülecek bir yer olduğunu düşünmüyorum.Genel olarak iyi.Ancak bende hayal kırıklığı yarattı zira bu kadar ünlü bir restorandan çok daha fazlasını bekliyor insan.
15.10.2008 15:53:00
romeo: henüz dobişkocu değil
romeo diyor ki:
Yaz akşamlarında sık sık ziyaret ediyoridim.Şu aralar biraz ara verdim gibi,bence çayyolu bölgesinde muhakkak ki gidilmesi gereken bir mekan.Servisiyle yemeklerin kalitesiyle hele o küşnemesi varya bence hayatımda yedigim en güzel etti.Tabi birde dondurmalı irmik.
2.01.2009 21:15:00
garf
garf diyor ki:
Benim müdavimi olduğum mekan... En azından haftada 1 mutlaka gıdıyorum, arkadaş grubuyla, iş arkadaşlarıyla... gunu eğlenceli kılıyor. Ayrıca paket servisini de bazen kullanıyorum , hızlı ve gayet sıcak geliyor. kesinlikle tavsiye ediyorum. Doğumgünü kutlamalarında bile gittiğimiz bir yer, hele pasta gelirken çalan happy birthday şarkısı insanı daha da eğlendiriyor. Servisiyle, hizmetiyle ve tabiki kebaplarıyla insan kendini özel hissediyor... yani benim için öyle
7.01.2009 10:39:00
babel: henüz dobişkocu değil
babel diyor ki:
Bence muhakkak gidilmesi gereken bir mekan. O muhteşem şöminesinin karşısında yemek yemek bence çok mükemmel. Dekarasyonu cok farlı yapılmış duvarladaki yazılar ve metal aksam çok şık. Yemek kalitesi ve servisi çok hoşuma gitti.
8.01.2009 22:25:00
cılgın: henüz dobişkocu değil
cılgın diyor ki:
Gecenlerde gittim.Herşey cok harikaydı.Personel cok cana yakın,ve de cok sıcak kanlılar anladıgım kadarıyla cok özenle seçmişler personellerini.Artık müdavinleriyim
30.01.2009 17:19:00
garf
garf diyor ki:
Dün iftara gittim, hersey çok guzeldi yine... tıka basa doydum yaptıkları iftar menüsüyle ve fiyatı da süper, bence ramazanda da iftar için kesinlikle denemelisiniz...ben ramazan menusunu de test ettim ve onayladım... 5 yıldız
24.08.2009 16:35:00
Yorum Ekle
Dobişko'da mekanlara siz de yorum yapmak ve mekanları paylaşmak için tıklayınız
Yakın Mekanlar
Yakın Mekanlar
Dürüm Aspava
Butcha Steak House
Okka
Quick China Çayyolu
Ücretsiz duvar kağıdı ve zil sesleri Cepte Moda'da
Dobişko bir Tabi Media markasıdır.
Hakkında | Kendi Mekanınızı Ekleyin | Reklam | İletişim | Kullanım Şartları
Copyright © 2006-2020 Dobişko, All rights reserved.
Dobişko