Dobişko
fazla kilo yoktur az yemek vardır.*
Ana Sayfa Mekanlar Dobişkocular Dobişkom
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları

Hacıbaba Sinan Et Lokantası

Favorilerine ekle Favorilerine ekle (3 kişi)
Deneyeceklerime ekle Deneyeceklerime ekle
2 oy | oy ver
Oylamalar
Mekanın Oy Ortalamaları
Lezzet
(Yemeklerin, salataların vb. lezzeti)
Servis ve Mekan kalitesi
(Sunulan hizmetin kalitesi, mekanın temizliği, dekoru ve manzarası)
Fiyat / Memnuniyet
(Ödediğiniz fiyat aldığınız keyfe değiyor mu?)
Oylamalar
Mekan Oylama
Lezzet
(Yemeklerin, salataların vb. lezzeti)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Servis ve Mekan kalitesi
(Sunulan hizmetin kalitesi, mekanın temizliği, dekoru ve manzarası)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Fiyat / Memnuniyet
(Ödediğiniz fiyat aldığınız keyfe değiyor mu?)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (Seçiniz)
Hacıbaba Sinan Et Lokantası isimli mekanın adres bilgilerini ve yorumlarını bu sayfada bulabilir, siz de katılımınızla sayfanın gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.
İl: Malatya
Telefon: (422)321-3941
Otopark: 0 araçlık
Hacıbaba Sinan Et Lokantası
Ekleyen:
oburx oburx
11.05.2008 14:34:00
Ben bu mekanda yetkiliyim Ben bu mekanda yetkiliyim
Etiketler
Etiketler
Ürün etiketleri: kağıt kebabı Etiket ekle
Kategori etiketleri: Etiket ekle
Diğer etiketler: Etiket ekle
Marka etiketleri: Etiket ekle
Alışveriş Merkezleri: Etiket ekle
Resimler
Resimler
Resim Ekle Resim Ekle
Yorumlar
Yorumlar
Sevo
Editörün SeçimiEditörün seçimi [?]
Sevo diyor ki:
Çarşı içinde çok eski bir lokanta. Hatta ilk gördüğümde bana tavsiye edilen yer burası olamaz dedim. Ankara veya İstanbuL'da çarşı aralarındaki salaş yerlerden biri gibi durmaktaydı.

İçeri girdiğimde kanım halen değişmedi. Diğerlerinden ayıran tek fark tüm duvarların tavana kadar başta Özal'lar olmak üzere ünlü kişilerin restorandaki resimleriyle kaplı olmasıydı.

Buranın en ünlü yemeği kağıt kebapı. Ve de gerçekten inanılmaz bir lezzeti var. Servis çok hızlı ve ilgi ve alaka en üst düzeyde. Bu lezzete bu fiyat az olmuş gibi geldi bana. Çok ucuz diyebileceğim ender yerlerden biri. Çünkü yemeği anlatmak imkansız, etin ağzınıda daha çiğnemeden dağılması inanılmaz. Benim gibi dobişkoculardansanız ve en az 2 posiyon yiyiyorsanız içecekle beraber en son 15 YTL çıktığımı söylemeliyim, siz karar verin.

Ortamın temizliği konusunda biraz negatiflik var. Dediğim gibi esnaf lokantası olduğu göz önüne alınırsa es geçilebilir. Rakibi olan Kervansarayın lüks ama lezzetinin buradan 1-2 gömlek aşağı olduğunu göz önüne alırsanız amacınıza göre tercih sizin.

Malatya'ya geldiyseniz kesin uğramadan ayrılmayın. Her kuruşunu hakediyor.

27.09.2008 11:46:00
levo
levo diyor ki:
Uc sene evvel esimle beraber gitmistim ve cok hosuma gitmisti. Gorunus olarak cok gosterisli olmasada yemekleri son derece kaliteli ve lezzetlidir, her firsatta soz Malatya'dan acildigi zaman bu lokantayi tavsiye ederim.

Ayrica, sahibi cok cana yakin bir insan bizim masamiza oturup bizimle sohbet etti, mutfagi gezdirdi, yemeklerin ozelliklerini anlatti hatta bizi arabasiyla Malatya'yi gezdirmeyi sonrada havaalanina birakmayi bile istedi. Kendisine tesekkur edip vaktimizin olmadigini ve biraz kuruyemis alip havaalanina gidecegimizi soyleyince dukkani birakip bizi tanidigi bir kuruyemisciye goturup bizi kendisinin misafiri olarak tanitip bizim kuruyemisci tarafindan olaganusu bir ihtimam gormemizi sagladi! Tekrar yolumuz guzel Malatya'ya duserse mutlaka ugramayi dusundugum bir yer. Butun Dobiskoculara tavsiye ederim.

11.01.2009 23:54:00
çapa8568: henüz dobişkocu değil
çapa8568 diyor ki:
04.03.2010 tarihinde tavsiye üzerine gittiğimiz lokantanızın yemeklerinden çok memnun kaldık. Bir daha Malatya'ya gideceğim günü iple çekiyorum.
10.03.2010 15:22:00
GURME: henüz dobişkocu değil
GURME diyor ki:
Yaklaşık üç ay önce Malatya'yı ziyaretimizde sokak arasındaki bu mütevazi mekan ile tanışma fırsatı elde ettim. İçerideki çalışanların sıcaklığı ortamı gösterişli hale getiriyor. Hele ki biraz sohbet etme fırsatınız olursa yemek sonrası tatlı yemenize gerek kalmıyor. Güzel sohbetleri yemeğin tamamlayıcısı oluyor. Tavsiyem bütün yemeklerden ortaya az az söylemeniz; etin yanındaki bulgurla ve ayranla muhteşem dansının midenizde devam etmesine izin vermeniz. Kağıt kebabının yaklaşık 12 saat fırında pişmesiyle lokum kıvamına gelmesine tabiki ününü arttırıyor ancak diğer et ürünlerinin de hakkını yememek lazım. Buranın ününün başka yerler gibi mekanından sosyetikliğinden değil tamamen lezettinden kaynaklandığının söyleyebilirm. Fiyatlara gelince yiyecek artı içecek oratalama 15 tl ödersiniz ve hem doyarsınız hem de keyif alırısınız.Hayatımda Diyarbakır'da gittiğim başka bir yerden sonra en lezzetli et yediğim yerlerden biriydi diyebilirim.
1.03.2011 17:50:00
Yorum Ekle
Dobişko'da mekanlara siz de yorum yapmak ve mekanları paylaşmak için tıklayınız
Yakın Mekanlar
Yakın Mekanlar
Malatya Sultan Sofrası
CeZe Piknik
Nazar Restoran
Beydağı Yeşilelma Restaurant
Dobişko Üye İşyeri Programı
Dobişko bir Tabi Media markasıdır.
Hakkında | Kendi Mekanınızı Ekleyin | Reklam | İletişim | Kullanım Şartları
Copyright © 2006-2020 Dobişko, All rights reserved.
Dobişko